کاهگل مصنوعی با نازل ترین قیمت

با روی کار آمدن تکنولوژی نانو بسیاری از فناوری های نوین به کمک آن دستخوش تغییر شدند؛ و کاهگل مصنوعی هم یکی از جمله ی این موارد بود. به طبع هر محصولی که با این فناوری روی کار آید در جهت بهبود شرایط زندگی افراد انتخاب شده، و سپس به کار گرفته می شود. کاهگل مصنوعی یا همان کاهگل نانو هم از این قاعده مستثنی نیست. سیاست تولید و ارائه ی آن به مشتریانی که چه 1 درصد و چه 100 درصد با آن آشنایی دارند بر این مبنا بنا شده است که عمر یک سازه افزایش یافته و مشکلات محیطی کاهش داشته باشد.

این آرزو در ابتدا و قبل از روی کار آمدن کاهگل مصنوعی در حد یک خیال بود تا اینکه متخصصان به فرمولی شگرف و مناسب دست یافتند. فرمولی که صنعت شیمیایی ساختمان و رنگ را دچار تحول کرد. قابلیت سازگاری و امتحان کردن کاهگل مصنوعی برعکس کاهگل طبیعی رفته رفته به تمامی خریداران و مصرف کنندگان خود نشان داد که می تواند بیش از پیش قدرتمند و کارا باقی بماند.

تا جایی که عمدتاً در شهر های مرکزی ایران خانه ها، ادارات و مراکز مختلف با کاربری گوناگون را می بینیم که از این عایق و رنگ زیبا برای جلوه دهی و اثر گذاری طولانی مدت استفاده کرده اند. هر آنچه که در مورد کاهگل مصنوعی و قابلیت های آن عنوان می شود شاید به نظر مبالغه آید، اما در حقیقت پاسخ عملکردی خود را پیش چشم مصرف کننده قرار می دهد.

اجرای کاهگل مصنوعی مشکلات عملیاتی و کاربردی را حذف می کند

بازگشت به سنت های پیشین و استفاده از دانش نانو به متخصصان این حوزه اجازه داده است تا محصولی را تولید کنند که بجای پیروی از اصول و مشکلات کاربردی رنگ های گذشته بسیار پایدار بوده و در مقایسه با آن ها معایب انگشت شماری را داشته باشد. این معایب برای بازسازی پس از 10 سال استفاده متوالی یا فرسودگی برای هر محصول شیمیایی در قالب رنگ های ساختمانی و صنعتی اتفاق می افتد. اما جای نگرانی از بابت استفاده از آنها وجود ندارد. چرا که با ترکیبات ذرات میکرونی و کاه و نانوسیلیس و چند افزودنی نانویی هیچگونه مشکل بیرونی و داخلی برای آن پیش نخواهد آمد.

به همین سبب روزانه تعداد مصرف کنندگان و خریداران آن افزایش داشته است. در مقایسه این کاهگل مصنوعی با کاهگل طبیعی یا دیگر رنگ های موجود که نه تنها عمر بالایی ندارند بلکه با تغییر رنگ یا فرسایشی شدن خاصیت ابتدایی خود را از دست می دهد.

 

اجرای کاهگل مصنوعی مشکلات عملیاتی و کاربردی را حذف می کند

رنگ بندی های فانتزی کاهگل پلیمری

کاهگل مصنوعی شاید با تداعی نام خود در ذهن مخاطب یاد آور یک الی سه رنگ خاص باشد که عمدتاً در خانه ها  و محیط های سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. اما این باور اشتباهی بیش نیست. کاهگل مصنوعی با در اختیار داشتن رنگ بندی های جذاب سنتی و فانتزی در هر محیطی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و به همین جهت چندان هم عجیب نیست که بازار فروش کاهگل مصنوعی تا به این حد پویا و پایدار سر جای خود باقی مانده باشد.

 

آنچه که تا به اینجا توضیح داده شد اهمیت استفاده از کاهگل مصنوعی در پروژه های مختلف ساختمانی بود. اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که خواص پس از اجرا، خواص نگهداری و بازیابی آن به حدی است که شاید برای مخاطب پذیرش دشواری داشته باشد.

شما می توانید با خرید کاهگل مصنوعی آن را بیشتر از چند ماه نگهداری کنید. در مقابل دیگر رنگ های موجود در بازار عمر نگهداری آن مانند استفاده از یک محصول با بی نهایت خواص خواهد بود. با اینکه مقایسه کاهگل مصنوعی و مزایای آن با دیگر رنگ های موجود در بازار چندان قیاس پذیر نباشد، اما نباید فراموش کرد که این رنگ حتی برای تزئینات هم مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ بندی های فانتزی کاهگل پلیمری

آیا کاهگل مصنوعی فقط برای پوشش دهی سطوح استفاده می شود؟

با جستجو در داخل شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام به خوبی می توانید متوجه شوید که کاهگل مصنوعی برای تزیینات پشت بام خانه های سنتی، سقف و نمای بیرونی یک بنا مورد استفاده قرار می گیرد. یک شخص می تواند با حجم بسیار اندکی از این محصول نمای بی نظیری در بیرون از خانه خود خلق کند.

عمده طرح هایی که در مورد کاهگل مصنوعی اجرا می شود عموما برجسته و یادآور سر در مساجد قدیمی است. اما با این حال شما می توانید با به خرج دادن خلاقیت کاربردی از این محصول در راستای دیگر اهداف مشابه استفاده کنید. عموماً در خیابان ها مشاهده می کنیم که کاهگل مصنوعی قشر عایق و مانند یک صفحه سفید کاغذ در جهت زیرسازی نقاشی ها و گرافیتی های خیابانی است.

این موضوع را می توان تقابل سنت و مدرنیته دانست. موضوعی که به شهرداری ها و حوزه های مرتبط آن اجازه می دهد تا از کاهگل مصنوعی بیشتر از گذشته استفاده کنند. عموماً بافت شهر های مختلف ایران قدیمی و فرسوده است و برای بازپس گیری زیبایی های گذشته و دانش امروزی نانو می توان از کاهگل مصنوعی جهت ارتقا استفاده کرد.

آیا کاهگل مصنوعی فقط برای پوشش دهی سطوح استفاده می شود؟

بازسازی بافت شهری با کاهگل پلیمری

بنا های قدیمی شهری با هر نوع بازسازی زیبایی منحصر بفردی خواهند داشت. برخی از افراد ترجیح می دهند تا از نماهای مختلف امروزی استفاده کنند. کاهگل مصنوعی نیز در این فقره می تواند به زیبایی مورد استفاده قرار بگیرد. ترکیبات موجود در کاهگل مصنوعی به شما اجازه می دهد، تا یک رنگ کاملاً امروزی را در داخل یا خارج از یک ساختمان استفاده کنید.

این مسئله حتی در بستر شهر های بزرگ مانند یزد و اصفهان به خوبی دیده می شود. پیرو همان بررسی بافت شهری و خلاقیت استفاده از کاهگل مصنوعی شما می توانید سازه های جدیدی را بیابید که از این محصول روی آن ها استفاده شده و سپس خروجی کار بسیار جالب تر از همیشه خود نمایی می کند.

عمدتاً اگر فردی به فکر تغییرات شگرفی در محیط مورد نظر خود باشد می تواند از این کاهگل مصنوعی استفاده کند. درست است که شاید نام و ظاهر این محصول قدیمی به نظر برسد اما انتخاب آن سازگار با تمامی دکوراسیون های موجود در داخل یک خانه یا یک محیط کار است. رنگ های مختلف کاهگل مصنوعی این اجازه را به شما می دهند. حتی اگر به عنوان مثال نخواهید از رنگ زرد کاهگل مصنوعی یا رنگ سبز آن در یک اتاق استفاده کنید می توانید از همان رنگ کاهگل طبیعی و آشنای دیروزی استفاده کرده و سپس دکوراسیون خود را با آن هماهنگ نمایید.

بازسازی بافت شهری با کاهگل پلیمری

خرید کاهگل مصنوعی برای اجرا در محیط خانه

استفاده از کاهگل مصنوعی در اتاق خواب کودکان نیز انتخاب مناسبی محسوب می شود. اما چرا؟ یکی از دلایل جالب آن این است که قابلیت نوشتن روی کاهگل مصنوعی وجود ندارد. این رنگ ساخته شده براساس تکنولوژی نانو هیچ گرد و غبار و سیاهی یا دوده ای را به خود نمی گیرد. بنابراین کودک شما در هر سن و سالی که باشد همواره یک اتاق تمیز و زیبا با یک رنگ فانتزی خواهد داشت.

با توجه به اینکه ممکن است خط و خش در روی یک دیوار با یک رنگ معمولی  و حتی ضد آب بیفتد، کاهگل مصنوعی با کشش و قدرت استحکام مثال زدنی خود جلوی ضربات کاملا مقاوم ایستادگی خواهد کرد. بنابراین در صورت اصابت ضربات مختلف در هر محیطی کارایی این محصول به یک شکل ویژه پایدار خواهد ماند.

مزیت استفاده ثانویه کاهگل مصنوعی در اتاق یک کودک این است که عدم جذب گرد و غبار تنفس کودک شما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد، و برای کسانی که به این مورد بسیار اهمیت می دهند این موضوع می تواند بسیار کارآ و مفید باشد.

خرید کاهگل مصنوعی برای اجرا در محیط خانه

استفاده از کاهگل مصنوعی در باغ و فضای سبز

حتی اگر احتیاج داشته باشید می توانید از کاهگل مصنوعی با ترکیب کاه استفاده کنید، و پس از اجرا ظاهری شبیه به خانه های قدیمی و کوچه باغ های گذشتگان داشته باشید. این ترکیبات عمدتاً در حیاط و باغ های بزرگ تفریحی یا خصوصی به کرات مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که عمده هدف صاحبان آن ها در درجه نخست بازگشت ظاهر و زیبایی سابق به یک محیط سبز و جدید است.

اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که با خرید کاهگل مصنوعی و اجرای آن در واقع شما با یک تیر دو نشان می زنید. هم مبلغ مناسب و محدودی را بابت حجم قابل توجهی از آن می پردازید و هم اینکه به مدت ده سال ( یا بیشتر، بسته به نحوه برخورد با محصول) نیاز به هیچ بازسازی یا بازیابی نخواهید داشت.

اگر بخواهیم کاهگل مصنوعی پلیمری را از لحاظ قیمت و هزینه بررسی کنیم، بازهم به جزئیات بیشتری دست خواهیم یافت. اما با این حال نباید فراموش کنیم که تولیدات داخلی چنین محصولاتی عمدتاً ارزش و اعتبار بیشتری نسبت به دیگر محصولات خارجی دارد.

چرا که محصولات خارجی تضمین و پرداخت هزینه گزاف تری داشته و عمدتاً ظاهر زیبا و فریبنده تری به نسبت دیگر محصولات داخلی دارد. به طبع دانش به کار رفته در داخل کاهگل مصنوعی به شما اجازه می دهد تا از آن استفاده های مفید تری کرده و به یک انتخاب یا یک روش اجرایی محدود نباشید.

استفاده از کاهگل مصنوعی در باغ و فضای سبز

اجرای کاهگل مصنوعی بدون هزینه

روش اجرا کاهگل مصنوعی بسیار ساده و چند کاربردی است. بنابراین این مورد را هم می توان جزء مزایای کلیدی آن به حساب آورد. سطوح و بستر های مختلفی قابلیت پذیرش کاهگل مصنوعی را دارند و اگر بخواهیم از جنبه دیگر به این موضوع نگاه کنیم می توانیم اظهار کنیم که، کاهگل مصنوعی پلیمری نه تنها با شرایط یک محیط خاص بلکه با سطوح مختلف بسته به جنس و بافت سازگار است.

این موضوع مجدداً در بسیاری از سازه ها و پروژه های صورت گرفته به کمک کاهگل مصنوعی به خوبی دیده می شود. کاهگل مصنوعی خود را با ساختار یک سطح خاص وفق داده و در حفره های موجود در آن نفوذ می کند. به عنوان مثال یک دیوار آجری را در نظر بگیرید. وجود نقاط غیر قابل دید توسط چشم انسان باعث نفوذ رطوبت یا دیگر عوامل محیطی در آن شده و اجازه می دهد تا عمر بنا رفته رفته کاهش یابد.

این مسئله به خصوص در شهر های شمالی و جنوبی قابل حدس است. چرا که رطوبت موجود در هوا بسیار بالاتر از حد طبیعی است. اما هنگامی که کاهگل مصنوعی پلیمری بر روی چنین سطحی مورد استفاده قرار گیرد، کوچک ترین و غیرقابل نفوذترین موارد هم پوشش داده می شوند و همین بخش اجازه کاهش عمر بنا را به عوامل موجود نخواهد داد. در نتیجه آنچه که قابل حدس است در مورد کاهگل مصنوعی نیز رخ خواهد داد و رضایت مشتری جلب خواهد شد.

اجرای کاهگل مصنوعی بدون هزینه

کاهگل مصنوعی ارزان قیمت و سازگار با بودجه شما

از سویی دیگر نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که بسیاری از افراد سعی می کنند عمر و دوام یک سازه را با کمک استراتژی های متعددی بالاتر ببرند. این مسئله شاید هزینه های زیادی را در بر گرفته و به شما اجازه ندهد آنطور که باید و شاید خروجی مورد نظرتان را دریافت کنید. باید توجه داشته باشید که به جز هزینه مذکور در مورد اجرای ملزومات، ظاهر ساختمان مورد نظر نیز ممکن است دستخوش تغییراتی شود.

بنابراین اگر به تغییرات خاصی می اندیشید و بودجه محدودی نیز دارید می توانید به کاهگل مصنوعی اعتماد کنید. حتی یک لایه ظریف و بسیار محدود از این محصول به شما اجازه می دهد تا سالیان سال از آن استفاده کرده و از طرفی پول و هزینه خود را صرف دیگر موارد برای زیبایی ساختمان تان گردانید. محیط هایی مانند لابی ساختمان ها و هتل های سنتی می توانند از  کاهگل مصنوعی با خاصیت مقاومت بالا استفاده کنند.

چرا که در این محیط های نامبرده اصولا رفت و آمد به کرات اتفاق می افتد. با وجود مشغله های گوناگون نیز تمیز کردن چنین محیط های بسیار دور از انتظار است و به مرور زمان شاید شش ماه یک بار اتفاق بیفتد. اما کاهگل مصنوعی پس از اجرا نیاز به هیچگونه تمیزکاری و پاک کردن سطحی هم ندارد. شما میتوانید مطمئن باشید که این محصول با عدم جذب آلودگی ها همواره ثابت و پایدار می ماند و رنگ بازی خاصی هم نخواهد داشت.

حتی اگر این محصول را بیرون از یک ساختمان اجرا کنید و شهر یا شهرستان مذکور محیط شرجی، بارانی و حتی خشک داشته باشد خاصیت خود تمیز شوندگی آن به صورت داخلی به شما اجازه می دهد تا با خاصیت عملیاتی کاهگل مصنوعی به سادگی مواجه شوید. ترکیبات ذکر شده نانو در کاهگل مصنوعی پلیمری به آن اجازه می دهد تا بدون نیاز به استفاده از حجم زیادی آب و مواد شیمیایی تمیز کننده یک ظاهر پاک و بی گرد و غبار داشته باشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09129723451

اینستاگرام: fardad_paint

شماره واتساپ: 09129723451

ایمیل: fardad.paint@gmail.com

کاهگل مصنوعی ارزان قیمت و سازگار با بودجه شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما