مرکز فروش رزین اپوکسی اصفهان

مرکز فروش رزین اپوکسی اصفهان ، آشنایی با آن و توضیحات کامل

رزینی که در این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد همان رزین اکریلیک است که در سال 1909 توسط یک شیمیدان روسی ساخته شد و پس از آن با تغییرات فراوان در سرتاسر جهان از جمله مرکز فروش رزین اپوکسی اصفهان به فروش رفته و در بازار عرضه می­شود. منظور از فروش رزین اپوکسی اصفهان یعنی نوعی از رزین که پلیمر مصنوعی گرماسخت باشد بوده که برای ساخته شدن و رسیدن به فرم نهایی باید از دو جزء رزین و هاردنر برای اتصال عرضی بین واحدهای سازنده­ یا مونومرها اپوکسی تشکیل شده باشد.

فروش رزین اپوکسی اصفهان با همان کیفیت و مرغوبیت کالاهای خارجی یکی از محبوب­ترین و پرفروش­ترین رزین­هایی است که امروزه با کاربردهای گسترده­ی خود در کشور تولید و به بازار عرضه شده و توسط مراکز فروش معتبر در سرتاسر کشور به فروش می­رسند.توجه داشته باشید که این نوع از رزین که در مراکز معتبر فروش رزین اپوکسی اصفهان در اختیار خریداران و مشتریان قرار می­گیرد مقاوم­ترین و سرسخت­ترین نوع رزینی است که می­توانید برای مصارف و کاربردهای مختلف استفاده کنید بدون آنکه آسیب یا عیبی به کیفیت و استحکام نهایی ساختار مورد استفاده وارد گردد.

برای اطلاع از نمایندگی فروش رزین اپوکسی تهران به سایر مقالات سایت مراجعه کنید و یا با ما در تماس باشید.

داشتن همین ویژگی­های خارق العاده سبب شده تا رفته رفته و حداقل در صنایع بسیار مهم و حساس استفاده از کفپوش­ها و دیوارپوش­های قدیمی مثل آجر، کاشی، سرامیک، سنگ و غیره جای خود را به کفپوش­های رزین اپوکسی بدهند چرا که با وجود چنین موادی نه نیاز به خرید مواد و مصالح اضافی دارید و نه زیرسازی خاصی باید صورت گیرد بلکه با بکارگیری نیروی متخصص و نصاب از طرف مرکز فروش رزین اپوکسی اصفهان می­توانید به راحتی کف و دیوارهای خود را مزین به این نوع رزین­ها کرده و هیچ شک و نگرانی باید کیفیت و دوام عمر آن نداشته باشید.

اکنون که نسبت به استفاده و مراجعه به مراکز فروش رزین اپوکسی اصفهان به منظور خرید آنها علاقه مند شده­اید و قصد دارید بیشتر با جزئیات و مسائل پیرامون این نوع رزین آشنا شوید بحث خود را با کاربردهای مختلف مورد نظر و مور هدف از فروش رزین اپوکسی اصفهان ادامه می­دهیم تا با توجه به انتظاری که از نتیجه­ی نهایی دارد تصمیم گیری نهایی را خیلی راحت­تر کنیم. با ما همراه باشید.

مرکز فروش رزین اپوکسی اصفهان ، آشنایی با آن و توضیحات کامل
فروش رزین اپوکسی اصفهان در اماکن مختلف قابلیت استفاده دارد

کاربردهای مورد انتظار از فروش رزین اپوکسی اصفهان

ابتدا قبل از اینکه به کاربردهای خود رزین اپوکسی و رزین پلی استر اصفهان و رنگ اکریلیک ترافیکی بپردازیم اجازه دهید در مبحث کاربردها جور دیگری هم به این قضیه نگاه کنیم یعنی ببینیم فواید و کاربرد فروش رزین اپوکسی اصفهان برای کسانی که قصد کسب نمایندگی آن را از کارخانه ­های معتبر دارند چیست؟

اولین فایده و کاربرد این است که فروش رزین اپوکسی اصفهان به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالا و ساخت فعال آن در بین صنایع مختلف اثبات شده بوده و کار سختی در بازاریابی و فروش آن نخواهید داشت. همچنین با وجود مراکز خدماتی بسیار معتبر فروش رزین اپوکسی اصفهان نگران تهیه­ی مواد و اثبات آن برای جایگزینی مواد و مصالح سنتی نخواهید بود چرا که همه با آن آشنایی دارند.

از منظر دیگر اجازه دهید به کاربردهای استفاده از رزین اپوکسی بپردازیم که فروشندگان چه کاربردهایی را از فروش رزین اپوکسی اصفهان به خریداران عرضه می­کنند:

. مراکز و سالن­های آرایشی – بهداشتی:

هر سالن آرایشی – بهداشتی در ابتدا باید کاملا بهداشتی و ضد باکتری باشد تا سلامت کارکنان و مشتریان تضمین شود، در درجه­ی بعدی کف آن لیز و لغزنده نباشد و سپس دیوارها و کفپوش­های آن بسیار متنوع در طرح و رنگ و مشتری پسند باشند. به همین دلیل یکی از کاربردهای مورد هدف از فروش رزین اپوکسی اصفهان در این سالن­هاست که برخلاف ظاهر، کاربرد بسیار مهمی دارد.

 • مهد کودک­ها:

مهد کودک را نمی­توان طوری ساخت که بچه­ها در آن احساس افسردگی، بی انرژی بودن و کسلی داشته باشند بلکه برعکس باید محیطی با طرح و رنگ شاد و بسیار انرژی بخش برای آنها فراهم شود تا نبود پدر و مادر خود را در طی چند ساعت اداره­ی آنها حس نکنند ضمن اینکه هنگام بازی لیز نخورند و آسیب نبینند. لذا یکی دیگر از کاربردهای مدنظر فروش رزین اپوکسی اصفهان در مهدکودک­هاست.

 • منازل مسکونی:

یکی از کاربردهایی که رزین اپوکسی و رنگ اکریلیک ساختمانی در همه جای آن می­تواند استفاده شود منازل مسکونی است از کف گرفته تا سقف را می­توان از رزین اپوکسی مخصوص به خود استفاده کرد و از این حیث فروش رزین اپوکس اصفهان برای منازل مسکونی نرخ و سهم بسیار بیشتری دارد. با اینکه قیمت نهایی کار با چنین رزین­هایی نسبت به استفاده از رنگ­هایی مثل آکریلیک و روغنی بیشتر خواهد شد اما تنوع رنگ و طرح و دوام و طول عمری که رزین اپوکسی به شما می­دهد با هیچ گزینه­ی دیگری قابل جایگزین نبوده و نخواهد بود.

 

کاربردهای مورد انتظار از فروش رزین اپوکسی اصفهان
گسترش کاربرد فروش رزین اپوکسی اصفهان تا منازل مسکونی
 • راه پله:

شاید کمتر کسی به راه پله ­ها در منازل، ادارات، ساختمان­های تجاری و اداری و… توجه کند اما افراد باهوش و مدیران و سازندگان واقعی می­دانند که راه پله یکی از نقاطی است که بیشتری رفت و آمد از طریق آنها انجام می­شود و کثیفی آن زیاد است پس اگر بتوانید سطحی کاملا آنتی باکتریال داشته باشید و تمیز کردن آن در یک چشم بر هم زدن اتفاق بیافتد و در صورت بروز آتش سوزی شعله­های آن از طریق راه پله به طبقات دیگر انتقال پیدا نکند محشر است که فروش رزین اپوکسی اصفهان با برآورده سازی چنین نیاز و تقاضایی صورت می­گیرد.

 • پارکینگ:

یکی از فرم­های فروش رزین اپوکسی اصفهان، فرم پارکینگی است که درصد اختلاط آن با هاردنر نسبت به سایر موارد متفاوت است چرا که در ورودی­های شیب دار پارکینگ­ها به هیچ وجه نباید ماشین لیز بخورد، همچنین چون احتمال ریخته شدن روغن خودرو به کف پارکینگ­ها و حتی بنزین وجود دارد، چنانچه از کفپوشی مثل رزین اپوکسی استفاده نکرده باشید مانند موزاییک، کار بسیار خسته کننده و اعصاب خورد کنی برای تمیز کردن آن خواهید داشت.

 • بیمارستان و کلینیک­های پزشکی و درمانی:

نام رزین بیمارستانی به گوشتان خورده؟ منظور همین رزین اپوکسی است که با درصد اختلاط خاص خود بین رزین و هاردنر فقط مناسب استفاده برای بیمارستان­ها و کلینیک است که به چندین دلیل باید برای محیط­های بیمارستانی مراقب نوع مناسب فروش رزین اپوکسی اصفهان باشید:

 • نباید برانکارد و یا عصای بیماران و یا کلا راه رفتن بر روی سطوح بیمارستانی لغزنده و سُر باشد
 • باید همیشه تمیز باشد پس تمیز کردن راحت و ضد باکتری و قارچ بودن سطوح بسیار مهم است
 • در بیمارستان­های تخصصی سرطان از کفپوش، دیوارپوش و سقف­هایی با طرح شاد و رنگ بندی متنوع و متناسب با فضای فعالیت آن استفاده می­شود که رزین اپوکسی بهترین گزینه است.

به دلیل برطرف کردن خیلی راحت این نیازها و خواسته فروش رزین اپوکسی اصفهان برای بیمارستان­ها و کلینیک­ها بسیار زیاد شده است.

کاربردهای مورد انتظار از فروش رزین اپوکسی اصفهان
فروش رزین اپوکسی اصفهان برای آماده سازی و استفاده به عنوان کفپوش­های بیمارستانی
 • مکان­های تجاری:

مکان­های تجاری مانند مراکز فروش مواد غذایی، فروشگاه­های زنجیره­ای، مانتوسراها و مراکز بزرگ فروش پوشاک و البسه به دلیل رفت و آمدهای زیاد، نیاز به تمیزی مداوم، لیز نبودن و نیاز به تنوع در طرح و رنگ به نحوی که مشتری جذب کن باشد، نیاز به کفپوش­هایی مثل رزین اپوکسی دارد. به همین دلیل استفاده از آنها در این اماکن نیز نرخ فروش رزین اپوکسی اصفهان را بالا برده است.

 • رستوران­ها:

رستوران و فست فود نیز مشابه با اماکن تجاری، سالن­های بهداشتی و غیره باید به گونه­ای از کفپوش، دیوارپوش و طرح بندی سقف استفاده شود که علاوه بر راحتی در تمیز کردن، ضد گرد و غبار بودن و استحکام بسیار بالا به علت فرسایش زیاد، بتواند با انواع مختلف طرح­ها و رنگ­های خود مشتری جذب کند.

 • کلیه­ی اماکن و سالن­های ورزشی:

سالن­های ورزشی نیاز به خط کشی دارند تا در اثر سایش کم رنگ نشود، سیستم­های سرمایشی و گرمایشی به نوعی با آن واکنش ندهند که کف را مانند سرامیک خیلی سرد کند، تمیز شدن آن راحت باشد و عوامل میکروبی و گرد و غبار نتوانند به آن نفوذ کنند لذا فروش رزین اپوکسی اصفهان مختص این مکان­ها رونق گرفت.

چرا فروش رزین اپوکسی اصفهان رشد بالاتری داشته است؟

فروش رزین اپوکسی اصفهان رشد بالاتری داشته چون علاوه بر ارائه­ی خدمات گسترده و جامع در سرتاسر آن، دارای مراکز بزرگ تأمین کننده و وارد کننده­ی این نوع رزین­ها نیز هست و کیفیت محصولات فروشی آن کاملا ثابت شده است. همچنین مزایای ساختاری و کلی این نوع رزین­ها نیز مزید بر علت شده است:

 1. عدم تأثیرپذیری از مواد شیمیایی، رطوبت و آب، فشارهای مکانیکی، سایشی، حرارتی و ضربه
 2. چسبندگی و استحکام بسیار بالا به لطف استفاده از هاردنرها برای برقراری اتصال عرضی بسیار مقاوم بین اجزای تشکیل دهنده­ی رزین
 3. پلیمری سبک و در نتیجه استفاده از آن بار زیادی به ساختار وارد نمی­کند
 4. فیلر یا پر کنند­ه­ای فوق العاده به نحوی که با مقدار کم شکاف­های عمقی زیادی را می­توان پر کرد
 5. دوام بسیار بالا به نحوی که اگر به خوبی مراقبت شوند باید تا ده­ها سال بدون مشکل کار کنند
 6. تعمیر پذیری با نهایت سرعت به نحوی که برای تعمیر نیاز به روکش دهی کل سطح نیست و فقط قسمت آسیب دیده تعمیر و بازسازی می­شود

فقط این نکته را در ذهن داشته باشید که پس از مراجعه به مراکز فروش رزین اپوکسی اصفهان و قبل از خرید، تمامی بسته بندی­ها را چک کنید تا کاملا مهر و موم شده و بسته باشند چرا که نفوذ هوا به درون آن از کیفیت رزین کم می­کند. همچنین دقت کنید که نسبت اختلاط رزین با هاردنر بر روی آن نوشته شده باشد در غیر این صورت یا از مرکز فروش رزین اپوکسی اصفهان بخواهید این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد و یا اینکه از خرید آن منصرف شوید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09129723451

اینستاگرام: fardad_paint

شماره واتساپ: 09129723451

ایمیل: fardad.paint@gmail.com

چرا فروش رزین اپوکسی اصفهان رشد بالاتری داشته است؟
فروش رزین اپوکسی اصفهان با هدف افزایش مقاومت و طول عمر سطوح
2

 1. سلام.
  خسته نباشید شمانمایندگی هم درسطح شهر اصفهان هم دارید
  واینکه اگر جهت گرفتن نمایندگی فردی بخواهد شرایط وظوابط چگونه هست

  • سلام وقتتون بخیر در حال حاضر در شهر اصفهان نمایندگی نداریم.
   در صورتی که درخواست ثبت نمایندگی دارید با شماره دفتر 02128423451 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما