مرکز خرید و فروش انواع رنگ
خانه / کاهگل مصنوعی / اجرای کاهگل روی سیمان

اجرای کاهگل روی سیمان

بدون اغراق می توان بهترین نتایج اجرای کاهگل روی سیمان را از اثرات موثر و پایدار آن دانست، که پاسخ دهی و واکنش خوبی را به ارمغان می آورد. این اثر خوب و ماندگار در اثر توجه به استاندارد های لازم در ساخت کاهگل مدرن است. درست است که اجرای کاهگل روی اکثر سطوح رایج امکان پذیر است، اما از جمله سطوحی که بازدهی خوبی را از خود نشان می دهند، اجرا روی سیمان است.

در گذشته استفاده از نمای سیمانی در خانه های بزرگ و دلباز مرسوم بوده است. و اکنون با روی کار آمدن مواد و رنگ های ساختمانی مختلف، کاربرد آن به روال و رواج گذشته نیست. خیلی از افراد هم به این سبب نیاز دارند تا ساختار محیط زندگی و حتی کار خود را تغییر محسوسی بدهند. و از همه مهتر محصولی را انتخاب کنند، که در عین زیبایی به سود و صرفه آینده آنها نیز تمام شود. در این میان است که صحبت از اجرای کاهگل روی سیمان مطرح می شود.

اجرای کاهگل روی سیمان برای ایجاد فضایی آرام و جدید

همانطور که بیان شد اجرای این نوع کاهگل روی سیمان، انتخاب هوشمندانه ای به شمار می آید. اما چرا؟ دلیل آن خواص کاهگل و بازدهی طولانی مدت آن روی سیمان است. کاهگل ( کاهرنگ) به آسانی و با محدود ترین و ابتدایی ترین وسایل مانند قلمو قابل اجراست. پس از آن هم ظاهر ساختمان مورد نظر شما تغییر می کند و هم یک عایق حرارتی و رطوبتی را روی آن پوشش داده اید.

اجرای کاهگل روی سیمان مانند پرده ای نرم و مقاوم روی یک بنا عمل می کند. که دوستدار سلامت شما و محیط زیست اطراف‌تان است. اگر به رنگ اصلی کاهگل های قدیمی هم علاقه مند نباشید، می توانید مطمئن باشید که رنگبندی های جدید و خاصی در تولید کاهرنگ عرضه می شوند، که تمامی علایق و سلایق را پوشش خواهد داد.

اجرای کاهگل روی سیمان در تمامی نقاط ایران

استفاده از کاهگل قدیمی در شهرهای مرکزی ایران مرسوم است. اما استفاده از کاهگل مصنوعی ( کاهرنگ) موقعیت شما را محدود نخواهد کرد. هر بنایی که ساختار سیمانی در آن بکار برده شده باشد، به راحتی با کمک اجرای کاهگل روی سیمان قابل تغییر است. بهتر است قبل و بعد از اجرای کاهگل روی سیمان دو عکس متفاوت تهیه کنید و خودتان به چشم، تغییر شگرفی که کاهگل مدرن با خویش به همراه می آورد را مشاهده نمایید.

البته تاثیر اجرای کاهگل روی سیمان را حتی قبل از خرید می توانید یافته و مشاهده کنید. کاهگل روی سیمان ظاهر خشک و بی روح سابق ساختمان و یا بنای مورد نظر را از آن حذف کرده و به مثابه روحی تازه دمیده شده در آن، عمل می کند.

مزیت اصلی اجرای کاهگل روی سیمان

اجرای کاهگل روی سیمان آسان است. فقط باید از قبل به چند نکته مهم دقت داشته باشید. اینکه سطح سیمانی را از وجود هرگونه گرد و غبار تمیز کرده و در صورت فرسوده بودن یا وجود کثیفی خاصی، آنرا از بین برده و سپس اقدام به اجرای کاهگل روی سیمان نمایید. این مسئله را بیشتر به دلیل دریافت نتیجه ی بهتر را مد نظر قرار دهید.

اگر بخواهیم از منظری دیگر به مزیت کاهگل روی سیمان نگاه کنیم می توانیم بگوییم، که برای بنا یا دیوار سیمانی مذکور تدابیری اندیشیده ایم تا آن را در مقابل شرایط محیطی خاص و ایجاد ظاهری همیشگی، محفوظ نگه داریم. اجرای کاهگل روی سیمان بنا به همین مزایای به ظاهر ساده آرامش و نشاطی نو و تازه را برایتان به ارمغان خواهد آورد. لازم به ذکر است، تهیه و اجرای کاهگل روی سیمان چندان سخت نیست؛ و می توان به سرعت و سهولت هر چه تمامتر در صدد تهیه و استفاده از آن برآمد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای امید چهره نگار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129723451
کانال تلگرام: fardad_paint@
اینستاگرام: fardad_paint
پست الکترونیکی: info@fardadrang.ir

مطلب پیشنهادی

کاهگل آماده کرمان مناسب شرایط آب و هوایی مختلف

کاهگل آماده کرمان دارای نمای زیبا برای ساختمان ها کاهگل آماده کرمان برای پوشش ساختمان …